lu.se

Ekonomihögskolan

Lunds universitet

Forskare

Forskare inom Lund Brand Management Group

Johan Anselmsson
Ekonomie doktor, Docent (Associate Professor)
E-post: johan.anselmsson@fek.lu.se

Läs mer om Johans forskning

Niklas Bondesson
Ekonomie doktor
E-post: niklas.bondesson@fek.lu.se

Läs mer om Niklas forskning

Christian Koch
Ekonomie doktor
E-post: christian.koch@fek.lu.se

Kaj-Dac Tam
Ekonomie doktor
E-post: kaj-dac.tam@fek.lu.se

Veronika Tarnovskaya
Docent
E-post: veronika.tarnovskaya@fek.lu.se

Läs mer om Veronikas forskning

Mats Urde
Ekonomie doktor, Docent (Associate Professor)
E-post: mats.urde@fek.lu.se

Läs mer om Mats forskning

Frans Melin
Ekonomie doktor
E-post: frans.melin@fek.lu.se

Johan Gromark
Doktorand
E-post: Johan.Gromark@label.se