lu.se

Ekonomihögskolan

Lunds universitet

Kontakt

Ekonomihögskolans kansli


Katarina Andrén

Avdelningschef

katarina.andren@ehl.lu.se
Telefon: +46 46 222 09 51

Visa mer information


Markus Björklund

Ekonom

markus.bjorklund@ehl.lu.se
Telefon: +46 46 222 17 14

Visa mer information


Ingela Brandt

Rekryteringshandläggare

ingela.brandt@har.lu.se
Telefon: +46 46 222 38 25

Visa mer information


Katarina Csanta

Kommunikatör

katarina.csanta@ehl.lu.se
Telefon: +46 46 222 32 61

Visa mer information


Tove Eriksson

Kommunikatör

tove.eriksson@ehl.lu.se
Telefon: +46 46 222 03 31

Visa mer information


Madeleine Forsberg

Utbildningskoordinator

madeleine.forsberg@ehl.lu.se
Telefon: +46 46 222 78 04, +46 46 222 97 49

Visa mer information


Åsa Foster

Internationell koordinator

asa.foster@ehl.lu.se
Telefon: +46 46 222 32 54

Visa mer information


Alice Kjellsson

Utbildningsadministratör

alice.kjellsson@ehl.lu.se

Visa mer information


Therese Lachmann

Koordinator

therese.lachmann@ehl.lu.se
Telefon: +46 46 222 32 62

Visa mer information


Evelina Lindén

Kommunikatör

evelina.linden@ehl.lu.se
Telefon: +46 46 222 80 73

Visa mer information


Charlina Lunvald

Forskarutbildningskoordinator

charlina.lunvald@fek.lu.se
Telefon: +46 46 222 41 73

Visa mer information


Anna Löthman

Kommunikatör

anna.lothman@ehl.lu.se
Telefon: +46 46 222 96 82

Visa mer information


Leon Mansfeld

Vaktmästare

leon.mansfeld@service.lu.se

Visa mer information


Anna Månsson

Koordinator

anna.mansson@ehl.lu.se
Telefon: +46 46 222 32 04

Visa mer information


Marianne Mårtensson

Personalansvarig

marianne.martensson@ehl.lu.se
Telefon: +46 46 222 31 25

Visa mer information


Maria Nilsson

Internationell koordinator

maria.nilsson@ehl.lu.se
Telefon: +46 46 222 94 87

Visa mer information


Jörgen Norén

Intendent, inköpssamordnare, katalogadministratör

jorgen.noren@ehl.lu.se
Telefon: +46 46 222 03 03

Visa mer information


Sara Novakov

Ekonomichef

sara.novakov@ehl.lu.se
Telefon: +46 46 222 09 22

Visa mer information


Alf Rosenbäck

Kanslichef

alf.rosenback@ehl.lu.se
Telefon: +46 46 222 09 54

Visa mer information


Julienne Stewart-Sandgren

Pedagogisk utvecklare

julienne.stewart-sandgren@ehl.lu.se

Visa mer information


Jeanette Ströberg

Enhetsadministratör, inköpssamordnare, katalogadministratör

jeanette.stroberg@ehl.lu.se
Telefon: +46 46 222 34 34

Visa mer information


Sara Svensson

Internationell koordinator

sara.svensson@ehl.lu.se

Visa mer information


Pernilla Thellmark

Karriärcoach

pernilla.thellmark@ehl.lu.se

Visa mer information


Sahar Valizadeh

Internationell koordinator

sahar.valizadeh@ehl.lu.se
Telefon: +46 46 222 94 95

Visa mer information


Karin Wandér

Personaladministratör

karin.wander@ehl.lu.se
Telefon: +46 46 222 06 36

Visa mer information


Katarina Wingkvist

Internationell koordinator

katarina.wingkvist@ehl.lu.se
Telefon: +46 46 222 32 59

Visa mer information


Jesper Wulff

Ekonom

jesper.wulff@ehl.lu.se
Telefon: +46 46 222 33 68

Visa mer information


Daniel Yllas

Vaktmästare, skyddsombud

daniel.yllas@ehl.lu.se
Telefon: +46 70 219 91 19

Visa mer information

Adressuppgifter

Ekonomihögskolans kansli

Besöksadress:
Tycho Brahes väg 1, Lund

Postadress:
Box 7080, 220 07, Lund

Internpost: hs: 10

Telefon: +46 46 222 00 00

Besök hemsida